Co nabízíme

Druhy lekcí a s čím VÁM můžeme pomoci

Druhy lekcí

Výhodné Fitforma balíčky: Jsou to programy na 3 měsíce, kterými Vás provede zkušená osobní trenárka, instruktorka a výživová poradkyně v jedné osobě. Jako bonus zde získáváte  vstupy do posilovny zdarma.

Fitforma trénink: Čeká Vás rozmanité cvičení, které zvládne každá žena, protože cvičení vychází z možností každé z Vás. Cílem je se posunout o krůček vpřed, ať už Váš osobní cíl je zbavit se bolestí zad, snížit tukové zásoby, zlepšit náladu anebo se dostat do společnosti lidí, kterým záleží na svém zdraví. Spokojená žena vytváří spokojenou rodinu.


Individuální lekcelekce s osobním trenérem, který na Vás bude nepřetržitě dohlížet a zajistí co neefektivnější provedení cviků s důrazem na Váš zvolený cíl. Přečtěte si více o individuálních lekcích.

Skupinové lekce: lekce jsou vedené instruktorem podle jejich zaměření. Mohou být dynamické i klidné. Cvičíte pod vedením instruktora. Většinou uzavřená skupina žen Vás motivuje k lepšímu výkonu. Přečtěte si více o skupinových lekcích.

Výživové poradenství: individuální konzultace s pravidelným měřením na tělesném analyzátoru Tanita, pod vedením výživového poradce postupně měníte své stravovací návyky a dosahujete výborných výsledků v kombinaci se cvičením ve Fitformě. Přečtěte si více o výživové poradenství.

Cvičení na vibračních plošinách: nabízíme individuální zaškolení do cvičení na vibračních plošinách. Posléze můžete cvičit sami nebo s trenérem. Lekce trvají 30 minut. Díky vibracím bude Váš trénink velmi intenzivní. Vibrace aktivují větší počet svalových vláken, dále pomáhají bojovat proti osteoporóze a v neposlední řadě také proti celulitidě. 

Cvičení na Fiveriders: speciální stroj určený k šetrnému a zábavnému procvičení celého těla. Individuálně Vás zaškolíme do tohoto cvičení vhodného i pro lidi s větší hmotností nebo při potížích s kloubním systémem. Následné lekce trvají 30 minut a můžete cvičit samostatně podle naučeného programu a nebo s trenérem.

S čím VÁM můžeme pomoci


Snižování hmotnosti a redukce tuku


Prevence a boj proti bolestem zad

Zvýšení fyzické kondice

Boj proti stresu

Celkové zlepšení zdravotního stavu