Kruhový trénink pro členky klubu

výhodný program pro každou ženu

Kruhový trénink je cvičení, při kterém postupně procvičíte různé svalové partie. Jednotlivé cviky se provádějí na různých stanovištích. Na každém stanovišti cvičíte cca třičtvrtě minuty. Pokud cvičí více lidí, nedochází k tomu, že by museli čekat až se v posilovně uvolní třeba posilovací stroj, protože všichni cvičenci se pohybují podle stejného promyšleného systému. Tento systém je know-how každého trenéra fitness.

Kruhový trénink je koncipován tak, aby vyhovoval všem nárokům hektického života. Jedna lekce může trvat i pouhých třicet minut, ale pokud klientka chce, může si cvičení užívat neomezeně dlouho. Půlhodinku času by si myslím mohla najít každá z vás.... Pokud se to povede dvakrát, či třikrát týdně, za tři měsíce budou výsledky určitě znát. Další výhodou je bezesporu skupinový charakter cvičení. Skupina lidí motivuje a podporuje nás v našem snažení. 

Kruhový trénink vychází vstříc i těm, kteří ve sportovním vyžití zatím příliš potěšení neobjevili. Velkého úspěchu dosahují i zralé ženy, které se chtějí cítit skvěle. Výsledky se dostavují rychle. Vtip je v tom, že vás cvičení rozhodně nebude nudit, protože se pořád něco děje. Nestačíte myslet na své každodenní problémy, protože u našeho cvičení Vás nutíme přemýšlet nad vlatním pohybem.
Chcete být ve skupině žen, které si umějí najít čas i sami na sebe a chtějí tento čas trávit aktivně, protože vědí, že se budou cítit dobře a to se pozitivně odrazí i na rodině? Věnujete-li dvakrát či třikrát týdně 30 minut vašeho drahocenného času, budete výsledky cítit na vlastní kůži. Možná vás bude nesmírně motivovat systém členství, který ve výhodný pro ty z vás, kteří chtějí dosáhnout cíle pravidelným cvičením. Nebojte se přijít, i když nemáte žádné zkušenosti s posilovacími stroji a cvičením s pomůckami. V ceně členství, které vás svými vstřícnými podmínkami překvapí, je kompletní zaškolení od trenérky a trenérka je vám k dispozici pokud to budete potřebovat. 

Cvičení takzvaně odsýpá, jak prohlásila jedna moje klientka :-) Je to zábava, která vám uteče a vy se budete cítit fajn!