Fitforma balíčky

výhodné komplexní programy právě pro Vás

Hubneme cvičením a zdravou výživou aneb moje proměna 

Představujeme všem jedinečný program na 3 měsíce, který Vám pomůže dosáhnout Vašeho cíle a bude Vás bavit. Pod vedením zkušené trenérky a výživové poradkyně budete pracovat na své proměně. Budeme Vás skvěle motivovat.  Jednou týdně Vás čeká individuální lekce, ve které bude zahrnuto i měření na profesionálním tělesném analyzátoru Tanita a po celý zbytek týdne můžete cvičit buď u nás, a to neomezeně, a nebo doma, venku či kdekoliv jinde a pracovat také na svých nových stravovacích návycích. To vše povede k redukci váhy, k zlepšení stravovacích návyků, držení těla a k celkovému zlepšení zdravotního stavu. Můžete se těšit také na zvýšené sebevědomí, ztrátu únavy a celkově dobrý pocit sama ze sebe. Okolí si povšimne změny!

Inspirujte se proměnami Martiny a Lucky zde!

(obsahuje: 12 x individuální lekci (55 mintut) s trenérkou a zároveň výživovou poradkyní, 6 x vážení na tělesném analyzátoru Tanita, k tomu zdarma neomezený vstup do malé tělocvičny: můžete chodit cvičit každý všední den v dohodnutém termínu, individuální lekce obsahuje kombinaci cvičení s výživovým poradenstvím)

Bezbolestné držení těla 

Tento program je unikátní v tom, že se zaměřuje na Vaše centrum. Po tři měsíce budete jednou týdně individuálně pracovat s trenérem na změně držení těla. Začneme dýcháním a aktivací hlubokého stabilizačního systému a budeme postupovat dál a dál. Naučíme se principům cvičení pilátes. Otevře se Vám nový svět, na který budete hledět s hlavou vztyčenou a s tělem uvolněným a zároveň pevným. Nabyté dovednosti budete umět aplikovat v běžném životě. Na program Vám postačí přijít do Fitformy na půl hodiny týdně, ale můžete zde strávit i více hodin, pokud budete chtít. Budete se cítit skvěle!

(obsahuje: 12 x individuální lekci (55 minut) s trenérem, k tomu zdarma neomezený vstup do malé tělocvičny:můžete chodit cvičit každý všední den v dohodnutém termínu)

)

Hubneme cvičením

To je to, co často očekáváme od cvičení. Ale jak na to, aby cvičení bylo co nejvíce účinné? Jednou týdně Vás povede trenérka a bude Vám radit a bude Vás motivovat tak, abyste to dokázala. 

(obsahuje: 12 x individuální lekci (55 minut) s trenérem, k tomu zdarma neomezený vstup do malé tělocvičny:můžete chodit cvičit každý všední den v dohodnutém termínu)

Hubneme zdravou výživou 

Pokud se chcete zaměřit hlavně na výživu, je tento program právě pro Vás. Čekají Vás po tři měsíce pravidelné konzultace s výživovou poradkyní a také měření na tělesném analyzátoru Tanita. Postupnou změnou stravovacích návyků dosáhnete překvapivé změny. Postupovat budeme tak, že se budete cítit dobře a výsledné zhubnutí si dokážete udržet.

(obsahuje: 12 x individuální konzultaci (30 mintut) s výživovou poradkyní a s vážením na tělesném analyzátoru Tanita)