Speciální programy

výhodné komplexní programy právě pro Vás

Kromě cenově výhodného CVIČENÍ PRO ZDRAVÍ, určeného a dostupného pro širokou skupinu žen a dívek, nabízíme tyto programy:

Chci  zhubnout

Představujeme všem jedinečný program na 3 měsíce, který Vám pomůže dosáhnout Vašeho cíle a bude Vás bavit. Pod vedením zkušené trenérky a výživové poradkyně budete pracovat na své proměně. Čeká Vás 8 individuálních lekcí, ve kterých bude zahrnuto i měření na profesionálním tělesném analyzátoru Tanita. Dále Vám bude k dispozici neomezený vstup na CVIČENÍ PRO ZDRAVÍ, unikátní program na Dobříši určený pro ženy. Zde budete mít jasný program, který Vás povede k cíli. Trénovat zdravé a krásné držení těla, pohybové a stravovací návyky můžete ale i doma nebo venku. To vše povede k redukci váhy, k zlepšení stravovacích návyků, krásnému držení těla a k celkovému zlepšení vašeho zdravotního stavu. Můžete se těšit také na zvýšené sebevědomí, ztrátu únavy a celkově dobrý pocit sama ze sebe. Okolí si povšimne změny!

Inspirujte se proměnami Martiny, Lucky, Báry a Péti zde!

(obsahuje: 8 x individuální lekci (55 minut) s trenérkou a zároveň výživovou poradkyní, 4 x vážení na tělesném analyzátoru Tanita, k tomu zdarma neomezený vstup na CVIČENÍ PRO ZDRAVÍ. Můžete chodit cvičit každý všední den v dohodnutém termínu, individuální lekce obsahuje kombinaci cvičení s výživovým poradenstvím. 


Chci, aby mě tělo nebolelo

Tento program je unikátní v tom, že se zaměřuje na Vaše centrum. Po tři měsíce budete individuálně pracovat s trenérem na změně držení těla. Začneme dýcháním a aktivací hlubokého stabilizačního systému a budeme postupovat dál a dál. Naučíme se principům cvičení pilates. Otevře se Vám nový svět, na který budete hledět s hlavou vztyčenou a s tělem uvolněným a zároveň pevným. Nabyté dovednosti budete umět aplikovat v běžném životě, ale můžete je utvrzovat na našem CVIČENÍ PRO ZDRAVÍ. Budete se cítit skvěle, nový život začíná! 

(obsahuje: 8 x individuální lekci (55 minut) s trenérem, k tomu zdarma neomezený vstup na CVIČENÍ PRO ZDRAVÍ. MŮŽETE chodit cvičit každý všední den v dohodnutém termínu)


Chci se  cítit  pohodově 

Cítit se dobře ve vlastním těle, mít hromadu energie a dobrou náladu. Cítit se jistě v různých situacích, mít zdravé sebevědomí. To je to, co je naším cílem. Ale jak na to, aby jste to pocítila? 

(obsahuje: 8 x individuální lekci (55 minut) s trenérem, k tomu zdarma neomezený vstup na CVIČENÍ PRO ZDRAVÍ a můžete chodit cvičit každý všední den v dohodnutém termínu)

Chci se stravovat zdravěji 

Pokud se chcete zaměřit hlavně na výživu, je tento program právě pro Vás. Čekají Vás po tři měsíce pravidelné konzultace s výživovou poradkyní a také měření na tělesném analyzátoru Tanita. Postupnou změnou stravovacích návyků dosáhnete překvapivé změny. Postupovat budeme tak, že se budete cítit dobře a výsledné zhubnutí si dokážete udržet.

(obsahuje: 10 x individuální konzultaci (40 minut) s výživovou poradkyní a s vážením na tělesném analyzátoru Tanita)


Cena za speciální programy je 4990 Kč 

 
Pokud máte zájem o cvičení za bezkonkurenční cenu kliknete ZDE